پرسش های متداول

با توجه به اینکه لنت ترمز قطعه فوق ایمنی است، لذا محصولات تولیدی این کارخانه در حال حاضر از طریق نمایندگان، فروشندگان و تعمیرگاه های مجاز به فروش می رسند و مصرف کنندگان عزیز می توانند محصولات ما را از این طریق تهیه کنند. ضمنا شما عزیزان می توانید تمامی سوالات و مشکلات خود را با آنها در میان بگذارید و پاسخهای خود را دریافت نمایید. لیکن درصورت نیاز به هرگونه مشاوره فنی می توانید بطور مستقیم با کارشناسان ما تماس بگیرید. قابل ذکر است که در آینده نزدیک، فروش اینترنتی و مستقیم محصولات لنت تبریز آغاز خواهد شد تا بتوانیم بیش از پیش در خدمت شما عزیزان باشیم.
توصیه ما اینست که از برندهای معتبر موجود در بازار استفاده کنید که استانداردها و مجوزهای لازم را دارند. مجموعه ما در تلاش است که در آینده دیسک و کاسه چرخ نیز به سبد تولیدی خود بیفزاید تا مصرف کنندگان بتوانند لنت ترمز و دیسک (کاسه) چرخ مناسب را در کنار هم خریداری نمایند. باید توجه کرد که اگر آلیاژ دیسک و یا کاسه چرخ از کیفیت خوبی برخوردار نباشد، کیفیت ترمزگیری ممکن است مختل شده و دیسک چرخ (یا لنت ترمز) زودتر از عمر مفید خود از بین روند. قابل ذکر است که تنش موجود بین دیسک و لنت ترمز، ارتباط بسیار نزدیکی به رفتار راننده و نوع رانندگی او دارد.
برای پیش گیری از مشکلات احتمالی، پیشنهاد می شودتعویض لنت ترمز خودروی خود را به افراد ماهر و مکانیک های کاردان بسپارید. برای کسب اطلاعات بیشتر، به قسمت آموزش وبسایت ما رجوع کنید. توصیه ما اینست که حتما لنت ترمز مخصوص خودروی خود را خریداری کنید و سعی نمایید که حرفه ای ترمز بگیرید و از ترمزهای شدید و ناگهانی حتی الامکان اجتناب کنید. یادآوری میکنیم که جنس دیسک (یا کاسه) چرخ، کالیپر ترمز، سیستم تعلیق خودرو، بلبرینگ ها، لاستیک ها و سایر ادوات و قطعات مرتبط با حرکت خودرو همگی بایدبصورت دوره ای بازدید شوند تا شما با خیال راحت ترمز بگیرید.
این سوال در قسمت آموزش وبسایت ما بصورت مفصل پاسخ داده شده است. لیکن باید متذکرشویم که هرگونه نویز و صدای ترمزگیری را نمی توان مستقیما به لنت ترمز و یا دیسک (کاسه) چرخ ربط داد. بدین معنا که ممکن است رزونانس و لرزش سایر ادوات مرتبط با سیستم ترمز که بصورت مستقیم یا غیر مستقیم با لنت ترمز در ارتباط هستند، منجر به صدا شوند. هرچند معمولا این لنت ترمز است که مستقیما مورد اتهام قرار می گیرد! توجه شود که بعد از تعویض لنت ترمز، لازم است که مدت زمان معقولی (معمولا تا 2هفته) بگذرد تا لنت و دیسک کاملا با هم هماهنگ شوند و اصطلاحا لنت ها جای خود را پیدا کنند. مورد دیگری که ممکن است منجر به صدا هنگام ترمزگیری شود، وجود گرد و غبار، پلیسه و یا سایر ذرات دیگری است که بین لنت ترمز و دیسک گیر می کنند. حتی خیس شدن دیسک و یا لنت ترمز می تواند دلیل صدای ترمز باشد.
لنت ترمز قطعه ای است که از ترکیب مواد آلی و معدنی ساخته می شود. کارخانه لنت تبریز با تکیه بر دانش مهندسان و کارشناسان خود و نیز تجربه سالیان متمادی که در زمینه تولید لنت ترمز کسب کرده است، از فرمولاسیون پیشرفته بر مبنای علوم دانشگاهی در تولیدات خود استفاده می کند. تمامی مواد اولیه قبل از خرید بصورت جداگانه تست و بررسی شده و از تولیدکنندگان و یا واردکنندگان معتبر تهیه میشوند که این مهم همواره مورد تاکید تیم تولیدی و بالاخص مدیر تولید این کارخانه بوده استو

از ما بپرسید